Dlouhodobá brigáda/částečný úvazek: PRODAVAČ v prodejně s barefoot obuví

Na trhu s dětskou barefoot obuví fungujeme již čtvrtým rokem. Jsme kolektiv nadšenců do zdravého obouvání dětí a teď už i dospělých. Naší filosofií je poskytovat zákazníkům ty nejlepší produkty a špičkový servis. Neustále se rozvíjíme a měníme podobu k lepšímu. Nyní se posunujeme o další krok vpřed a otevíráme naši první prodejnu. Chcete být u toho? Umíme ocenit vaše nápady, proaktivní přístup a pracovní nasazení.

Náplň práce:

  • Obsluha zákazníků v prodejně s barefoot obuví
  • Poskytování poradenství a prodejní servis
  • Příjem zboží a péče o prodejnu

Požadujeme:

  • Komunikativnost, příjemné vystupování, orientace na zákazníka
  • Nadšení pro věc
  • Odolnost vůči stresu, práce pod tlakem
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Znalost barefoot obuvi výhodou
  • Zkušenosti s prodejem oblečení nebo obuvi výhodou

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém prostředí rychle se rozvíjející firmy
  • Práci na dohodu nebo částečný úvazek
  • Zaměstnanecké slevy
  • Místo pracoviště: Brno ulice Kotlanova
  • Nástup: srpen/září

V případě zájmu zašlete životopis na email zuzana@bosono.cz nebo volejte na č. 732560109.