Pozice na HPP: LOGISTIK/ ADMINISTRÁTOR ESHOPU

Na trhu s dětskou barefoot obuví fungujeme již čtvrtým rokem. Jsme menší kolektiv nadšenců do obouvání dětí a teď už i dospělých. Neustále se rozvíjíme a měníme podobu k lepšímu. Umíme ocenit vaše nápady, proaktivní přístup a pracovní nasazení. Pojďte se spolu s námi posunout o další krok kupředu.

Hledáme šikovnou kolegyni/kolegu do našeho týmu na pozici LOGISTIK/ ADMINISTRÁTOR ESHOPU.

Náplň práce:

  • Práce v administraci e-shopu: správa produktů (vkládání nových produktů, tvoření popisků)
  • Správa zákaznických objednávek, vratky zboží
  • Komunikace se zákazníky (písemná, telefonická)
  • Skladové hospodářství: Příjem zboží, expedice, inventury (manuální činnost)
  • Práce u nás je pestrá, není to jen sezení u počítače. Bude na Vás doporučit zákazníkovi vhodný výrobek, který budete perfektně znát, přijmout nové zboží, nebo zabalit zásilku, pokud bude sezóna na vrcholu a baliči nebudou stíhat

Co požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Dobrá znalost práce na PC (Excel, Word), velmi dobrá orientace na internetu
  • Angličtina nebo slovenština výhodou
  • Plné pracovní nasazení
  • Pečlivost a rychlost při zpracovávání úkolů
  • Komunikativnost, příjemné vystupování
  • Flexibilitu, schopnost zvládat více úkolů najednou a určit si mezi nimi prioritu
  • Schopnost uznat chybu a poučit se z ní
  • Samostatnost, ale zároveň schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • Práci v mladém, přátelském kolektivu
  • Práci na HPP s pracovní dobou od 8 do 16h a od pondělí do pátku
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Práci v dynamickém prostředí rychle se rozvíjející firmy
  • Zaměstnanecké slevy
  • Místo pracoviště: Brno ulice Kotlanova

V případě zájmu zašlete životopis na email zuzana@bosono.cz nebo volejte na č. 732560109.

www.bosonozka.cz