Pozice na HPP: VEDOUCÍ PRODEJNY s barefoot obuví

Na trhu s dětskou barefoot obuví fungujeme již čtvrtým rokem. Jsme kolektiv nadšenců do zdravého obouvání dětí a teď už i dospělých. Naší filosofií je poskytovat zákazníkům ty nejlepší produkty a špičkový servis. Neustále se rozvíjíme a měníme podobu k lepšímu. Nyní se posunujeme o další krok vpřed a otevíráme naši první prodejnu. Chcete být u toho? Umíme ocenit vaše nápady, proaktivní přístup a pracovní nasazení.

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého chodu prodejny
  • Plnění obchodních cílů prodejny
  • Plánování směn pomocných prodavačů
  • Merchandising
  • Zajištění vysokého standardu služeb (prozákaznický servis)
  • Příprava prodejny na akce a sezonní slevy
  • Skladové hospodářství prodejny

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici nutná
  • Odolnost vůči stresu, práce pod tlakem
  • Orientace na zákazníka
  • Komunikativnost, příjemné vystupování
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita
  • Cílevědomost, tah na branku
  • Znalost barefoot obuvi velkou výhodou
  • Plné pracovní nasazení
  • Flexibilita, práce o víkendech

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém prostředí rychle se rozvíjející firmy
  • Práci na HPP
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Zaměstnanecké slevy
  • Místo pracoviště: Brno ulice Kotlanova
  • Nástup: srpen/září

V případě zájmu zašlete životopis na email zuzana@bosono.cz nebo volejte na č. 732560109.