Pravidla soutěže #letosbosonozkou

VÝHRA

Jeden pár bot dle výběru z e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže na Instagramu.

PRŮBĚH SOUTĚŽE

Soutěž probíhá od 7. 7. 2022 do půlnoci 31. 8. 2022 na stránce instagram.com/bosonozka_cz.

Účastník soutěže na svém veřejném instagramovém profilu zveřejní příspěvek s vlastní fotku s produkty z e-shopu Bosonožka. Na daném soutěžním příspěvku označí instagramový profil e-shopu Bosonožka (instagram.com/bosonozka_cz) a přidá k němu hashtag #letosbosonozkou.

Aby byla fotografie zařazena do slosování, musí být zveřejněna na veřejném instagramovém profilu až do konce trvání soutěže. Účastník soutěže může zveřejnit více než jednu fotografii.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Organizátorem soutěže je eshop bosonozka.cz, bosono s.r.o., Kotlanova 3a Brno 62800 IČ: 07752521.
  2. Cenu v podobě jednoho páru bot dle výběru z e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže vyhrává náhodně vylosovaný příspěvek, který splnil všechny výše uvedené podmínky pro soutěžní příspěvek. Losování bude veřejné, účastníci jej mohou 1. 9. 2022 zhlédnout ve stories stránky Bosonožka (instagram.com/bosonozka_cz).
  3. Publikováním příspěvku na svůj vlastní veřený instagramový profil účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
  4. Výherce soutěže bude po skončení soutěže kontaktován formou zprávy nebo komentáře na Instagramu. O své výhry se může přihlásit nejpozději do 30. 9. 2022 na adrese instagramového profilu instagram.com/bosonozka_cz. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
  5. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
  6. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu a sociálních sítích organizátora.
  7. Publikováním příspěvku na svůj vlastní veřejný instagramový profil, označením profilu Bosonožky (instagram.com/bosonozka_cz) a použitím hashtagu #letosbosonozkou klient potvrzuje, že je seznámen s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímá. Podmínky zde: Podmínky ochrany osobních údajů.
  8. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojena s Facebookem či Instagramem. Stránky bosonozka.czfacebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/ slouží pouze k propagaci této soutěže.