O nás a našich botičkách

Bosonožka je zde, aby maminkám a tatínkům usnadnila nákup zdravých botiček pro jejich děti. Už nebude třeba nakupovat ze zámoří za drahé poštovné a strachovat se, zda bota padne nebo ne a co dělat, když ji bude nutno reklamovat. Bosonožka Vám do ČR přináší BAREFOOTOVOU obuv renomovaných značek z celého světa.

 

A co to ten "barefoot" vlastně je?

Barefoot obuv je taková, která simuluje chůzi na boso. Řada odborníků z oboru podiatrie, ortopedie a fyzioterapie po celém světě se shoduje na tom, že zdraví prospěšná je chůze na boso, která se bohužel téměř vytratila z našich životů. V dnešním světě nelze jen tak zout boty a začít chodit bos. Proto jsou tu boty BAREFOOT, které se vyznačují několika základními vlastnostmi:  

  • flexibilní, měkká podrážka o tloušťce maximálně 5mm
  • bez tvarované klenby
  • dostatečný prostor v oblasti prstů
  • nulový rozdíl tloušťky podrážky v různých místech boty (tzn. bez podpatku)
  • bez zdvižených prstů

 

A proč zrovna tyhle boty pro Vaše dítě?

Lidské chodidlo dospělého člověka je dokonalý nástroj, díky kterému se můžeme pohybovat tak, jak známe - chůzí. Zdravé dětské chodidlo na tom není hůř, jak by se zdálo z prvních vratkých krůčků, kterými chůzi teprve navyká. Není třeba jej zpevňovat a podporovat tvrdou a neforemnou obuví. Není třeba zpevňovat kotník šněrováním a tlumit došlap tlustou rigidní podrážkou. Naopak! Je velmi důležité, aby noha dítěte měla prostor a možnost se maximálně přirozeně vyvíjet a postupně zesilovat a nic ji nebránilo v pohybu. Pro dětskou nožičku je velmi důležité, aby cítila a vnímala povrch, po kterém chodí. A to umožňuje BAREFOOTOVÁ obuv.  

Dejte nožkám svých dětí volnost! Ony se Vám odvděčí správným vývojem!

A proto je tu Bosonožka, která Vám přináší pouze prověřené, ve světě oblíbené a odborníky uznávané značky barefootové obuvi z celého světa. Mezi našimi dodavateli jsou výrobci z USA, Kanady, Austrálie, Německa a dalších států. Kvalita je pro nás stěžejní! 

Tento web používá soubory cookie: podmínky ochrany osobních údajů. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.