Podmínky soutěže Jeden pár bot od značky Jonap

VÝHRA

Jeden pár bot značky Jonap z e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže. Výherce soutěže si bude moci vybrat jeden pár bot značky Jonap z této kategorie.

 

PRŮBĚH SOUTĚŽE

Soutěž probíhá od 23. 1. 2024 do půlnoci 25. 1. 2024 na stránce instagram.com/bosonozka_cz/.

Účastník soutěže reaguje na soutěžní příspěvek, který je zveřejněn na stránkách instagram.com/bosonozka_cz/. Účastník reaguje vytvořením komentáře k danému příspěvku. Pro zařazení do slosování o výhru na instagramu musí účastník do komentáře odpovědět na soutěžní otázku. Komentář se  po zveřejnění nesmí upravovat.

 

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Organizátorem soutěže je e-shop bosonozka.cz, bosono s.r.o., Kotlanova 3a Brno 62800 IČO: 07752521.
  2. Cena v podobě jednoho páru bot značky Jonap na e-shopu Bosonozka.cz je určena pro jednoho účastníka soutěže. Výherce soutěže si bude moci vybrat jeden pár bot značky Jonap z této kategorie. Vítězem soutěže se stane ten účastník, jehož tip na měsíční produkci párů bot se nejvíce přiblíží skutečnému číslu. Oznámení vítěze proběhne na našem instagramovém účtu Bosonožka ve Stories (instagram.com/bosonozka_cz/) dne 26. ledna 2024. Pokud bude více správných odpovědí, vyhrává ten, kdo odpověděl dříve.
  3. Vložením komentáře k soutěžnímu příspěvku účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
  4. Výherce bude po skončení soutěže kontaktován formou zprávy nebo komentářem na instagramovém účtu organizátora. O svou výhru se může přihlásit nejpozději do 1. 2 . 2024 na adrese IG profilu bosonozka_cz. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
  5. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
  6. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu organizátora.
  7. Vložením komenáře do soutěže přes IG stránku bosonozka.cz klient potvrzuje, že je seznámen s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímá. Podmínky zde: Podmínky ochrany osobních údajů.
  8. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojena s Facebookem či Instagramem. Stránky bosonozka.cz, facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/ slouží pouze k propagaci této soutěže.