Pravidla soutěže ,,O boty KOEL”

VÝHRA

Jeden pár bot značky KOEL na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže. Výherce soutěže si bude moci vybrat jeden pár bot značky KOEL z této kategorie: https://www.bosonozka.cz/koel4kids/ 

 

PRŮBĚH SOUTĚŽE

Soutěž probíhá od 17. 12. 2023 do půlnoci 21. 12. 2023 na stránce instagram.com/bosonozka_cz/

Účastník soutěže reaguje na soutěžní příspěvek, který je zveřejněn na stránkách instagram.com/bosonozka_cz/. Účastník reaguje vytvořením komentáře k danému příspěvku. Pro zařazení do losování o výhru na Instagramu musí účastník do komentářů vhodně odpovědět na soutěžní otázku. Do komentáře je možné vložit text dle pokynů v daném příspěvku. Každý účastník může ke každému soutěžnímu příspěvku vložit více komentářů.

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Organizátorem soutěže je eshop bosonozka.cz, bosono s.r.o., Kotlanova 3a Brno 62800 IČ: 07752521.
  2. Cenu v podobě jednoho páru bot značky KOEL na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže. Výherce soutěže si bude moci vybrat jeden pár bot značky KOEL z této kategorie: https://www.bosonozka.cz/koel4kids/ Vyhrává náhodně vylosovaný příspěvek na Instagramu. Losování bude veřejné, účastníci jej mohou 22. 12. 2023 zhlédnout ve stories stránky Bosonožka (instagram.com/bosonozka_cz/).
  3. Vložením komentáře k soutěžnímu příspěvku účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
  4. Výherce bude po skončení soutěže kontaktován formou zprávy nebo komentářem Instagramu. O své výhry se může přihlásit nejpozději do 31. 12 . 2023 na adrese IG profilu bosonozka_cz. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
  5. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
  6. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu organizátora.
  7. Vložením komenáře do soutěže přes IG stránku bosonozka.cz klient potvrzuje, že je seznámen s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímá. Podmínky zde: Podmínky ochrany osobních údajů
  8. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojena s Facebookem či Instagramem. Stránky bosonozka.cz, facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/ slouží pouze k propagaci této soutěže.