Pravidla soutěže ,,O boty Leguano”

VÝHRA

Jeden pár bot značky Leguano z e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže. Výherce soutěže si bude moci vybrat jeden pár bot značky Leguano z této kategorie: https://www.bosonozka.cz/leguano/.

 

PRŮBĚH SOUTĚŽE

Soutěž probíhá od 14. 2. 2024 do půlnoci 21. 2. 2024 na stránce instagram.com/bosonozka_cz/.

Účastník soutěže reaguje na soutěžní příspěvek, který je zveřejněn na stránkách instagram.com/bosonozka_cz/. Účastník reaguje vytvořením komentáře k danému příspěvku. Pro zařazení do slosování o výhru na instagramu musí účastník napsat komentář, označit 2 přátele a být fanouškem instagramového účtu Bosonozka_cz. 

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Organizátorem soutěže je e-shop bosonozka.cz, bosono s.r.o., Kotlanova 3a, Brno 62800, IČO: 07752521.
  2. Cena v podobě jednoho páru bot značky Leguano na e-shopu Bosonozka.cz je určena pro jednoho účastníka soutěže. Výherce soutěže si bude moci vybrat jeden pár bot značky Leguano z této kategorie: https://www.bosonozka.cz/leguano/.
  3. Vítězem soutěže se stane ten účastník, který napíše odpověď na otázku, označí 2 přátele a bude fanouškem instagramového účtu Bosonozka_cz. 
  4. Oznámení vítěze proběhne na našem instagramovém účtu Bosonožka ve Stories (instagram.com/bosonozka_cz/) dne XX. února 2024.
  5. Vložením komentáře k soutěžnímu příspěvku účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
  6. Výherce bude po skončení soutěže kontaktován formou zprávy nebo komentářem na instagramovém účtu organizátora. O svou výhru se může přihlásit nejpozději do 1. 3. 2024 na adrese IG profilu bosonozka_cz. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
  7. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
  8. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu organizátora.
  9. Vložením komenáře do soutěže přes IG stránku @bosonozka_cz klient potvrzuje, že je seznámen s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímá. Podmínky jsou k dispozici zde: Podmínky ochrany osobních údajů.
  10. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojena s Facebookem či Instagramem. Stránky bosonozka.cz, facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/ slouží pouze k propagaci této soutěže.