Soutěž - 4 roky s Bosonožkou

Milí přátelé, Bosonožka je zase o rok starší! Slavíme 4. narozeniny a chceme je oslavit s vámi!

Bosonožka nám za posledná rok zase povyrostla. Musela se přestěhovat, protože starý domeček už jí byl malý, musela najmout více pomocníků, aby vše zvládala a dokonce pro vás otevřela svou první prodejnu. Každý rok totiž obouvá desítky tisíc dětiček, a tak je někdy pořádný frmol. Ale na vavřínech neusnula, stále se učí a zlepšuje. Za poslední rok zavedla spoustu inovací, aby vám nákup zpříjemnila a zjednodušila.

Moc vám děkujeme, milí zákazníci! Vám záleží, co mají Vaše děti na noze a to je to nejdůležitější! A proto jsme si pro Vás vymysleli pěknou soutěž probíhající na Facebooku, kde budeme postupně zveřejňovat 4 soutěžní příspěvky. Přesné instrukce budou vždy u příspěvku. Každý komentář a každá fotka s botičkami našich značek na dětských nožkách nebo i bez nich se počítá! Buďte kreativní, buďte vtipní, buďte sví! K fotografii můžete připojit i komentář. Nejlepší z Vás odměníme.

Zde jsou pravidla soutěže a ceny:

Výhra:

2x 1 pár dětské obuvi dle vlastního výběru z eshopu www.bosonozka.cz

1x 1 pár dětské obuvi dle vlastního výběru z prodejny Bosonožka v Líšni.

1x 1 pár obuvi pro dospělé dle vlastního výběru z eshopu www.bosonozka.cz

Průběh soutěže

 • Soutěž probíhá od 14.11.2019 do půlnoci 8. 12. 2019 na stránce facebook.com/bosonozka/.
 • Účastník reaguje na soutěžní příspěvky, které jsou postupně zveřejňovány na stránce facebook.com/bosonozka/. Účastník nemusí reagovat na všechny 4 příspěvky zároveň. Účastník reaguje vytvořením komentáře k danému příspěvku. Do komentáře je možné vložit text nebo fotografii dle pokynů v daném příspěvku. Každý účastník může k každému soutěžnímu příspěvku vložit pouze 1 komentář.
 • Soutěžní fotografie budou uveřejněny na Facebooku ve fotoalbu Bosonožka slaví 4. narozeniny
 • V uvedeném fotoalbu budou zveřejněny fotografie zaslané do 19. 11. 2019

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

 1. Organizátorem soutěže je eshop bosonozka.cz, bosono s.r.o., Kotlanova 3a Brno 62800 IČ: 07752521.
 2. 4x hlavní cenu (3 x 1 pár dětské obuvi dle vlastního výběru a 1x 1 pár obuvi pro dospělé dle vlastního výběru) vyhrává u každého statusu příspěvek, který nejvíc zaujme tým Bosonožky.
 3. Vložením komentáře nebo fotografie k soutěžnímu příspěvku  účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
 4. Výherci budou po skončení soutěže kontaktováni formou zprávy nebo komentáře na FB. O své výhry se mohou přihlásit nejpozději do 31.12.2019 na adrese FB profilu bosonozka.cz Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
 5. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
 6. Účastník uděluje vložením fotografie do soutěžního příspěvku na facebook.com/bosonozka/ organizátorovi časově neomezenou bezúplatnou nevýhradní licenci k užití zaslaných fotografií bez územního omezení, a to všemi zákonem dovolenými způsoby užití díla, zejména formou uveřejnění na webu organizátora, sociálních sítích (například facebook.com), otištěním na tiskových a propagačních materiálech organizátora. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu organizátora.
 7. Pro všechny účastníky soutěže je připraven kupon se slevou 3% na nákup na eshopu www.bosonozka.cz platný do konce roku 31.12.2019.
 8. Zasláním fotografie do soutěže přes FB stránku bosonozka.cz klient potvrzuje, že je seznámen s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímá. Podmínky zde: Podmínky ochrany osobních údajů
 9. Účastník soutěže odpovídá za to, že zasláním fotografie do soutěže a jejím zveřejněním nebudou porušena práva třetích osob, zejména že nebude zasaženo do práv autorských třetích osob.
 10. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojena s Facebookem. Stránka bosonozka.cz facebook.com/bosonozka/slouží pouze k propagaci této soutěže.
Tento web používá soubory cookie: podmínky ochrany osobních údajů. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.