Pravidla soutěže „Nejprodávanější boty“

VÝHRA

Jeden poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže na Facebooku.

 

PRŮBĚH SOUTĚŽE

Soutěž probíhá od 13. 6. 2022 do půlnoci 19. 6. 2022 na stránce facebook.com/bosonozka.

Účastník soutěže reaguje na soutěžní příspěvek, který je zveřejněn na stránkách facebook.com/bosonozka. Účastník reaguje příslušnou reakcí (láska, paráda, haha) a vytvořením komentáře k danému příspěvku. Pro zařazení do losování o výhru na Facebooku musí účastník do komentářů vhodně odpovědět na soutěžní otázku. Do komentáře je možné vložit text dle pokynů v daném příspěvku. Každý účastník může ke každému soutěžnímu příspěvku vložit pouze 1 komentář. 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Organizátorem soutěže je eshop bosonozka.cz, bosono s.r.o., Kotlanova 3a Brno 62800 IČ: 07752521.
  2. Cenu v podobě jednoho poukazu na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže vyhrává náhodně vylosovaný příspěvek, který správně odpověděl na soutěžní otázku. Losování bude veřejné, účastníci jej mohou 20. 6. 2022 zhlédnout ve stories stránky Bosonožka (facebook.com/bosonozka).
  3. Vložením komentáře k soutěžnímu příspěvku účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
  4. Výherci budou po skončení soutěže kontaktováni formou zprávy nebo komentáře na Facebooku. O své výhry se mohou přihlásit nejpozději do 31. 7 .2022 na adrese facebookového profilu facebook.com/bosonozka. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
  5. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
  6. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu organizátora.
  7. Vložením komentáře do soutěže přes FB stránku facebook.com/bosonozka klient potvrzuje, že je seznámen s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímá. Podmínky zde: Podmínky ochrany osobních údajů
  8. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojena s Facebookem či Instagramem. Stránky bosonozka.cz, facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/ slouží pouze k propagaci této soutěže.