Soutěž ke Dni dětí

Pravidla soutěže ke Dni dětí

VÝHRA

1x poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže na Facebooku

1x poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže na Instagramu

 

PRŮBĚH SOUTĚŽE

Soutěž probíhá od 1. 6. 2021 do půlnoci 7. 6. 2021 na stránce facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/

Účastník soutěže na reaguje na soutěžní příspěvek, který je zveřejněn na stránkách facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/. Účastník nemusí reagovat na oba příspěvky na obou platformách (Facebook a Instagram) zároveň. Účastník reaguje vytvořením komentáře k danému příspěvku. Pro zařazení do losování o výhru na Facebooku (facebook.com/bosonozka) musí účastník do komentářů správně odpovědět na soutěžní otázku. Pro zařazení do losování o výhru na Instagramu musí účastník do komentářů vhodně odpovědět na soutěžní otázku. Do komentáře je možné vložit text dle pokynů v daném příspěvku. Každý účastník může k každému soutěžnímu příspěvku vložit pouze 1 komentář. 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Organizátorem soutěže je eshop bosonozka.cz, bosono s.r.o., Kotlanova 3a Brno 62800 IČ: 07752521.
  2. Cenu v podobě jednoho poukazu na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže na Instagramu vyhrává náhodně vylosovaný příspěvek. Losování bude veřejné, účastníci jej mohou 8. 6. 2021 zhlédnout ve stories stránky Bosonožka (instagram.com/bosonozka_cz/).
  3. Cenu v podobě jednoho poukazu na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže na Facebooku vyhrává náhodně vylosovaný příspěvek. Losování bude veřejné, účastníci jej mohou 8. 6. 2021 zhlédnout ve stories stránky Bosonožka (facebook.com/bosonozka/).
  4. Vložením komentáře k soutěžnímu příspěvku účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
  5. Výherci budou po skončení soutěže kontaktováni formou zprávy nebo komentáře na FB. O své výhry se mohou přihlásit nejpozději do 30. 6 .2021 na adrese FB profilu bosonozka.cz. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
  6. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
  7. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu organizátora.
  8. Vložením komenáře do soutěže přes FB stránku bosonozka.cz klient potvrzuje, že je seznámen s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímá. Podmínky zde: Podmínky ochrany osobních údajů
  9. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojena s Facebookem či Instagramem. Stránka bosonozka.cz facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/ slouží pouze k propagaci této soutěže.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení