V sobotu 3. 6. je prodejna v Brně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Soutěž ke Dni dětí

Pravidla soutěže ke Dni dětí

VÝHRA

1x poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže na Facebooku

1x poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže na Instagramu

 

PRŮBĚH SOUTĚŽE

Soutěž probíhá od 1. 6. 2021 do půlnoci 7. 6. 2021 na stránce facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/

Účastník soutěže na reaguje na soutěžní příspěvek, který je zveřejněn na stránkách facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/. Účastník nemusí reagovat na oba příspěvky na obou platformách (Facebook a Instagram) zároveň. Účastník reaguje vytvořením komentáře k danému příspěvku. Pro zařazení do losování o výhru na Facebooku (facebook.com/bosonozka) musí účastník do komentářů správně odpovědět na soutěžní otázku. Pro zařazení do losování o výhru na Instagramu musí účastník do komentářů vhodně odpovědět na soutěžní otázku. Do komentáře je možné vložit text dle pokynů v daném příspěvku. Každý účastník může k každému soutěžnímu příspěvku vložit pouze 1 komentář. 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Organizátorem soutěže je eshop bosonozka.cz, bosono s.r.o., Kotlanova 3a Brno 62800 IČ: 07752521.
  2. Cenu v podobě jednoho poukazu na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže na Instagramu vyhrává náhodně vylosovaný příspěvek. Losování bude veřejné, účastníci jej mohou 8. 6. 2021 zhlédnout ve stories stránky Bosonožka (instagram.com/bosonozka_cz/).
  3. Cenu v podobě jednoho poukazu na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže na Facebooku vyhrává náhodně vylosovaný příspěvek. Losování bude veřejné, účastníci jej mohou 8. 6. 2021 zhlédnout ve stories stránky Bosonožka (facebook.com/bosonozka/).
  4. Vložením komentáře k soutěžnímu příspěvku účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
  5. Výherci budou po skončení soutěže kontaktováni formou zprávy nebo komentáře na FB. O své výhry se mohou přihlásit nejpozději do 30. 6 .2021 na adrese FB profilu bosonozka.cz. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
  6. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
  7. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu organizátora.
  8. Vložením komenáře do soutěže přes FB stránku bosonozka.cz klient potvrzuje, že je seznámen s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímá. Podmínky zde: Podmínky ochrany osobních údajů
  9. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojena s Facebookem či Instagramem. Stránka bosonozka.cz facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/ slouží pouze k propagaci této soutěže.