Valentýn s Bosonožkou - pravidla soutěže

VÝHRA

Jeden poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže a jeden poukazu na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro účastníkem označeného uživatele Instagramu

 

PRŮBĚH SOUTĚŽE

Soutěž probíhá od 14. 2. 2022 do půlnoci 20. 2. 2022 na stránce instagram.com/bosonozka_cz/

Účastník soutěže na reaguje na soutěžní příspěvek, který je zveřejněn na stránkách instagram.com/bosonozka_cz/. Účastník reaguje vytvořením komentáře k danému příspěvku. Pro zařazení do losování o výhru na Instagramu musí účastník do komentářů vhodně odpovědět na soutěžní otázku. Do komentáře je možné vložit text dle pokynů v daném příspěvku. Každý účastník může k každému soutěžnímu příspěvku vložit pouze 1 komentář. 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Organizátorem soutěže je eshop bosonozka.cz, bosono s.r.o., Kotlanova 3a Brno 62800 IČ: 07752521.
  2. Cenu v podobě jednoho poukazu na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže a jednoho poukazu na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro účastníkem označeného uživatele Instagramu, vyhrává náhodně vylosovaný příspěvek. Losování bude veřejné, účastníci jej mohou 21. 2. 2022 zhlédnout ve stories stránky Bosonožka (instagram.com/bosonozka_cz/).
  3. Vložením komentáře k soutěžnímu příspěvku účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
  4. Výherci budou po skončení soutěže kontaktováni formou zprávy nebo komentáře Instagramu. O své výhry se mohou přihlásit nejpozději do 31. 3 .2022 na adrese IG profilu bosonozka_cz. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
  5. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
  6. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu organizátora.
  7. Vložením komenáře do soutěže přes IG stránku bosonozka.cz klient potvrzuje, že je seznámen s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímá. Podmínky zde: Podmínky ochrany osobních údajů
  8. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojena s Facebookem či Instagramem. Stránky bosonozka.cz, facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/ slouží pouze k propagaci této soutěže.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení