Valentýn s Bosonožkou - pravidla soutěže

VÝHRA

Jeden poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže a jeden poukazu na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro účastníkem označeného uživatele Instagramu

 

PRŮBĚH SOUTĚŽE

Soutěž probíhá od 14. 2. 2022 do půlnoci 20. 2. 2022 na stránce instagram.com/bosonozka_cz/

Účastník soutěže na reaguje na soutěžní příspěvek, který je zveřejněn na stránkách instagram.com/bosonozka_cz/. Účastník reaguje vytvořením komentáře k danému příspěvku. Pro zařazení do losování o výhru na Instagramu musí účastník do komentářů vhodně odpovědět na soutěžní otázku. Do komentáře je možné vložit text dle pokynů v daném příspěvku. Každý účastník může k každému soutěžnímu příspěvku vložit pouze 1 komentář. 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Organizátorem soutěže je eshop bosonozka.cz, bosono s.r.o., Kotlanova 3a Brno 62800 IČ: 07752521.
  2. Cenu v podobě jednoho poukazu na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro jednoho účastníka soutěže a jednoho poukazu na nákup v hodnotě 500 Kč na e-shopu Bosonozka.cz pro účastníkem označeného uživatele Instagramu, vyhrává náhodně vylosovaný příspěvek. Losování bude veřejné, účastníci jej mohou 21. 2. 2022 zhlédnout ve stories stránky Bosonožka (instagram.com/bosonozka_cz/).
  3. Vložením komentáře k soutěžnímu příspěvku účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
  4. Výherci budou po skončení soutěže kontaktováni formou zprávy nebo komentáře Instagramu. O své výhry se mohou přihlásit nejpozději do 31. 3 .2022 na adrese IG profilu bosonozka_cz. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
  5. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
  6. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu organizátora.
  7. Vložením komenáře do soutěže přes IG stránku bosonozka.cz klient potvrzuje, že je seznámen s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímá. Podmínky zde: Podmínky ochrany osobních údajů
  8. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojena s Facebookem či Instagramem. Stránky bosonozka.cz, facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/ slouží pouze k propagaci této soutěže.