Obchodní podmínky pro akci „Doprava zdarma s DPD“

 

  1. Účelem těchto obchodních podmínek (dále jen „Obchodní podmínky“) je upravit podmínky nákupu v internetovém obchodě www.bosonozka.cz (dále jen „Obchod“) během platnosti akce „Doprava zdarma na vše“.
  2. Akce platí od 16. 8. 2025 (od 16:00) do 30. 8. 2025.
  3. Akce je platná pouze pro nákupy provedené na e-shopu bosonožka.cz.
  4. Doprava zdarma na e-shopu bosonozka.cz se vztahuje pouze na objednávky doručované do České republiky do výdejních boxů a míst prostřednictvím společnosti DPD.
  5. Pro získání dopravy zdarma nutné uskutečnit nákup zboží v minimální finální hodnotě 500 Kč.
  6. Doprava zdarma na vše platí pro všechny druhy plateb.
  7. Pravidla vrácení a výměny zakoupeného zboží v akci „Doprava zdarma s DPD“ se řídí všeobecnými obchodními podmínkami Obchodu, které jsou dostupné na webové stránce Obchodu.
  8. Při platbě za nákup zboží během akce „Doprava zdarma s DPD“ je možné využít dárkové poukazy. Hodnota objednávky po uhrazení dárkovým poukazem nebo po zadání slevového kódu nesmí být menší než 500 Kč.
  9. Akce se vztahuje i na zlevněné zboží. 
  10. Organizátorem akce je společnost bosono s.r.o., IČO: 07752521, Kotlanova 3a, Brno 60200.
  11. Tato akce není v žádném přímém vztahu a není sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojená s platformami Facebook či Instagram.
  12. Použití osobních údajů se řídí politikou ochrany osobních údajů bosono s.r.o.
  13. Obchod bosonozka.cz si vyhrazuje právo akci bez upozornění změnit nebo zrušit.
  14.  Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 16. 8. 2025.
  15. Pro bližší informace ohledně akce nás kontaktujte na info@bosonozka.cz.