Ponožkoboty

Boty nebo ponožky? Obojí v jednom! Ponožkoboty stejně jako boty chrání chodidlo od vnějších vlivů (např. ostré kamínky, rozpálený povrch nebo znečištění) a přitom jsou na noze stejně pohodlné jako ponožky. U nás je najdete od značek: Skinners nebo Leguano

#ShowMore#

Proč vybrat dětem ponožkoboty

Ponožkoboty v sobě kombinují výhody ponožek a bot. Níže naleznete několik důvodu, proč je dle nás vhodné koupit ponožkoboty. 

  • Posilování svalů: Ponožkoboty díky tenké podrážce a nulovému dropu pomáhají posilovat svaly chodidel a podporují tak správné držení těla.
  • Lepší propriocepce: Propriocepce je schopnost nervového systému zaznamenat změny ve svalech a uvnitř těla pohybem a svalovou činností. Barefoot obuv narozdíl od konvenční obuvi nebrání ve vnímání povrchu pod chodidly, proprioreceptory v lidských chodidlech tak mohou správně fungovat.
  • Zdravý vývoj chodidel: Ponožkoboty podporují přirozený vývoj nohou a pomáhají předcházet deformacím a problémům spojeným s chodily.

Výhody ponožkobot

  • Lehké, skladné a vždy po ruce: Ponožkoboty jsou ve zkratce prostě boty do nepohody.
  • Snadné nazouvání: Ponožkoboty nazujete snadno jako běžné ponožky.
  • Variabilní použití: Ponožkoboty lze využít jako domácí obuv, obuv na cvičení či do terénu. 

Jak vybrat správné ponožkoboty

Nakupování přes internet je občas složité. Barefoot boty musí přesně padnout a neomezovat nohu. Na co se tedy soustředit při výběru ponožkobot?

  • Nabízené modely mají rozpětí přes více velikostí, takže nemusíte tak brzy kupovat větší velikost. 

TIP: Pokud si nebudete jistí velikostí, obraťte se nejprve na náš návod Jak vybrat ty správné boty nebo nás kontaktujte.

Proč vybrat ponožkoboty na Bosonožce

S našimi ponožkobotami bude vaše dítě připraveno na dobrodružství a aktivní život plný radosti a pohybu.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem