O nás

Postaráme se, aby celá vaše rodina měla zdravé nožky.

Statistiky uvádějí, že až 70 % evropských dětí nosí malé boty! A to jsme se rozhodli změnit. Nejprve jsme zdravě obuli děti a pak i dospělé. A to do barefoot a kompromisních bot. U dětí je hlavně důležitý dostatečný prostor v botě, který jim nebude bránit v pohybu nožky a přirozeném vývoji. Pro dospělé zase tyto boty mohou být odpovědí na mnoho problémů s chodidly jako například zborcená klenba nebo vbočený palec.

 

Zahraničí jsme přivezli až k vám

Díky Bosonožce už nebudete muset objednávat boty ze zahraničí, platit drahé poštovné a čekat měsíc. My jsme zahraničí přinesli k vám. Barefoot a kompromisní boty dovážíme od odborníky uznávaných značek z USA, Kanady, Austrálie, Španělska, Německa a mnoha dalších států.

 

Kdo za tím stojí?

Do barefoot a kompromisních bot obouváme děti a dospělé již od roku 2015, a to tady na e-shopu i na naší prodejně v Brně. Naši nabídku dětských a dospěláckých bot se snažíme neustále rozšiřovat, aby si u nás vybral každý.

 

Chcete být v obraze?

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu a přihlašte se k našemu newsletteru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení