Affenzahn

Affenzahn je německá značka nabízející široký sortiment dětské obuvi a výrazných barevných batohů s designem roztomilých zvířat. Výrobce klade velký důraz na ekologičnost výroby a zároveň spolupracuje na vývoji nových produktů s vývojáři a designéry tak, aby každý produkt co nejvíce podpořil motorické schopnosti dětí. Vyberte si ze široké nabídky dětské barefoot obuvi či batohů pro vaše nejmenší.

#ShowMore#

Příběh značky Affenzahn

Příběh společnosti Affenzahn se začal psát v roce 2013, kdy vyvinuli širokou nabídkou batohů pro předškolní děti. Jednalo se o batohy s designem nejrůznějších zvířátek. Součástí batohů byl již od samotného počátku vytahovací jazyk. V roce 2019 se sortiment značky rozšířil o nabídku dětské barefoot obuvi. Veškeré nabízené modely byly navrženy dle konceptu minimalistické boty. Dodnes patří originální batohy k nejprodávanějším produktům značky Affenzahn. V současné době rozšiřuje značka svoji výrobu i o veganský typ barefoot obuvi. Vyberte si ze široké nabídky veganských bot pro vaše nejmenší. Vy rozdíl nepoznáte, ale planeta ano. 

Výhody bot a doplňků od Affenzahn

  • Batohy značky mají certifikát Green Button.
  • Většina nabízených tašek je částečně vyrobená z recyklovaných PET lahví.
  • Značka je členem FairWear foundation.
  • Držitel certifikátu Bluesign ®. 

Názor Bosonožky na značku Affenzahn

Jedny z nejprecizněji vyrobených bot na našem e-shopu. Sortiment značky je perfektně zpracován do nejmenšího detailu a z materiálů vysoké kvality. Obuv je vhodná především pro užší chodidla s normálním až nižším nártem. Oceňujeme anatomický tvar podešve. U zimních outdoorových modelů s membránou je podešev bot trošku tvrdší. Ovšem u letních či celoročních bot je podešev krásně měkká. 

Stránka 1 z 4 - 109 položek celkem
00392 40126 barefoot sandalky affenzahn sandal vegan airy flamingo ruzove 1
Výprodej
+ další
00392-40126/29
00392 30125 barefoot sandalky affenzahn sandal vegan airy turtle modre 1
Výprodej
+ další
00392-30125/29
Nahoru
Další produkty