Společenská obuv

Užijte si svatbu, ples, či jinou formální akci a rozlučte se s bolavými chodidly. S pánskou barefoot společenskou obuví zažijete pohodlí po celou dobu nošení. Vyberte si z mnoha barevných variant a předveďte svůj osobitý styl. 

#ShowMore#

Proč vybrat barefoot společenskou obuv

Pořiďte si barefoot společenské boty a zajistěte chodidlům pohodlí po celý večer. Běžně dostupné společenské boty neposkytují chodidlu takovou volnost jako právě jejich barefoot varianta. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte barefoot společenské boty. 

  • Korekce postavení: Tradiční obuv často způsobuje nezdravé postavení nohou a páteře. Barefoot obuv oproti tomu napomáhá správnému postavení nohou, protože neposkytuje umělou podporu chodidlům a disponuje nulovým dropem.
  • Lepší propriocepce: Propriocepce je schopnost nervového systému zaznamenat změny ve svalech a uvnitř těla pohybem a svalovou činností.

Výhody barefoot společenské obuvi

Bosoboty mají spoustu výhod. Za hlavní výhody barefoot společenských bot však považujeme:  

  • Pohodlnost a volnost: Barefoot společenské boty poskytují větší pohodlí a umožňují volný pohyb. Jsou lehké, pružné a dokáží se přizpůsobit chodidlům.
  • Zlepšení rovnováhy: Díky svému minimalistickému designu společenská obuv podporuje správnou rovnováhu a stabilitu, což je zásadní pro aktivní život plný dobrodružství.

Jak vybrat správné barefoot společenské boty?

Nakupování přes internet je občas celkem složité. Barefoot boty musí přesně padnout a neomezovat nohu. Na co myslet, když vybíráte společenské boty?

  • Velikost: Vyberte správnou velikost, která zajistí pohodlné nošení a dostatek prostoru pro nohu a prsty. Nezapomeňte změřit jak délku, tak šířku chodidla. Pro více informací se neváhejte podívat se na náš návod Jak změřit velikost nohy.
  • Materiál: Ujistěte se, že jsou společenské boty vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou pro nohu příjemné. 
  • Flexibilita a pružnost: Až boty dorazí, zkontrolujte, zda jsou dostatečně flexibilní a pružné, aby vás nikde netlačily. Kdyby vám společenské boty neseděly, lze je do 14 dnů zdarma vrátit.

TIP: Pokud si nejste jistí, jakou velikost koupit, obraťte se na náš návod Jak vybrat ty správné boty nebo nás kontaktujte.

Proč vybrat společenské boty na Bosonožce

S našimi společenskými botami budete připraveni na dobrodružství a aktivní život plný radosti a pohybu.

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem
barefoot kotnikova obuv aylla tiksi sand m 2 4
Tip
Doprava zdarma
+ další
TIKSI-SAND-M/40
barefoot kotnikova obuv aylla tiksi brown m 2
Tip
Doprava zdarma
+ další
TIKSI-BROWN-M/43
qool navy qool navyTEoGsP653mFhj
Doprava zdarma
+ další
Z-QOOL-NAVY/42
barefoot polobotky blifestyle purestyle bio ecru 3
Výprodej
Doprava zdarma
2 290 Kč
3 650 Kč (–37 %)
+ další
BL2011L300/42
barefoot kotnikova obuv aylla tiksi tyrkysove m 2
Doprava zdarma
+ další
TIKSI-TYRKYS-M/43
barefoot kotnikova obuv aylla tiksi cerne m 2
Doprava zdarma
+ další
TIKSI-CERNA-M/42