Gumáky

Buďte stylová i v dešti. Skončete s nošením pracovních gumáků a pořiďte si takové, které budou vyhovovat vašemu stylu i vašim chodidlům. Vyzkoušejte holínky značky Bundgaard

#ShowMore#

Proč vybrat barefoot gumáky

Dopřejte si chůzi v dešti, během které plně procítíte každý krok. Oproti běžným gumákům disponují barefoot gumáky větším prostorem pro prsty, tenkou a flexibilní podrážkou a anatomickým tvarem bot.  Přesvědčte se sami a vyzkoušejte barefoot holínky. 

  • Korekce postavení: Tradiční obuv často způsobuje nezdravé postavení nohou a páteře. Barefoot obuv oproti tomu napomáhá správnému postavení nohou, protože neposkytuje umělou podporu chodidlům a disponuje nulovým dropem.
  • Lepší propriocepce: Propriocepce je schopnost nervového systému zaznamenat změny ve svalech a uvnitř těla pohybem a svalovou činností.

Výhody barefoot gumáků

  • Pohodlnost a volnost: Barefoot gumáky poskytují větší pohodlí a umožňují volný pohyb. Jsou lehké, pružné a dokáží se přizpůsobit chodidlům.
  • Zlepšení rovnováhy: Díky svému minimalistickému designu gumáky podporují správnou rovnováhu a stabilitu, což je zásadní pro aktivní život plný dobrodružství.

Jak vybrat správné barefoot gumáky?

Nakupování přes internet je občas celkem složité. Barefoot boty musí přesně padnout a neomezovat nohu. Na co myslet, když vybíráte polobotky?

  • Velikost: Vyberte správnou velikost, která zajistí pohodlné nošení a dostatek prostoru pro nohu a prsty. Nezapomeňte změřit jak délku, tak šířku chodidla. Pro více informací se neváhejte podívat se na náš návod Jak změřit velikost nohy.
  • Materiál: Zajistěte, aby gumáky byly vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou pro nohu příjemné. 
  • Flexibilita a pružnost: Až boty dorazí, zkontrolujte, zda jsou dostatečně flexibilní a pružné, aby vás nikde netlačily. Kdyby vám gumáky neseděly, lze je do 14 dnů bez problémů zdarma vrátit.

Proč vybrat gumáky na Bosonožce

S naší barefoot gumáky budete připravené na všechny nepřízně počasí a aktivní život plný radosti a pohybu.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Zateplené dámské gumáky Demar - Mammut S žluté
+ další
0301L/36