Využijte slevu až 20 % na letní barefoot obuv

Vrácení zboží, výměna, reklamace

 

 

Nejste se zakoupeným zbožím na Bosonožce spokojeni? Zvolili jste špatnou velikost nebo se Vám prostě nelíbí? To nás moc mrzí. Ale vyjdeme Vám co nejvíce vstříc. Do 14 dnů od zakoupení můžete nenošené, čisté zboží v původním obalu vrátit zpět do našeho eshopu nebo je vyměnit za jakékoliv jiné zboží. A my uděláme vše pro to, aby byl pro Vás proces vrácení zboží nebo jeho výměny co nejjednodušší. A dopravu k nám do eshopu hradíme my (platí pouze pro nákup v rámci ČR a neplatí na nadrozměrné balíky (u kterých je součet stran balíku vyšší než 120 cm), na které bude kalkulováno dopravné individuálně)!

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 • Nenošenou obuv v původním obalu pečlivě zabalte.
 • Přiložte originál nebo kopii dokladu o koupi, případně stačí lístek s informacemi o Vaší objednávce (číslo objednávky nebo faktury, vaše jméno a kontaktní údaje). 
 • Zašlete na naši adresu - využijte štítek Zásilkovny, který Vám zašleme. Stačí vyplnit krátký online formulář výše a řídit se pokyny v e-mailu.
  Pokud budete balíček zasílat Vámi zvoleným dopravcem, doporučujeme balíček pojistit ve výši ceny obsaženého zboží a zadat naše telefónní číslo +420 739 225 627.
 • Jakmile obdržíme zboží od Vás, do 14 dnů Vám vystavíme a zašleme dobropis v elektronické podobě a současně odešleme částku za vrácenou obuv zpět na Váš účet.

 

 

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Nesedí vám zakoupená velikost obuvi a potřebujete ji vyměnit za jinou? Postupujte, prosím, následovně:

 • Vytvořte si v našem eshopu novou objednávku na zboží, za které chcete stávající zboží vyměnit, jako způsob platby zvolte "výměna zboží". Poznamenejte si číslo nové objednávky. Objednávku neplaťte.
 • Nenošenou obuv v původním obalu pečlivě zabalte.
 • Přiložte originál nebo kopii dokladu o koupi, případně stačí lístek s informacemi o Vaší objednávce (číslo objednávky nebo faktury, vaše jméno a kontaktní údaje). 
 • Zašlete na naši adresu - využijte štítek Zásilkovny, který Vám zašleme. Stačí vyplnit krátký online formulář výše a řídit se pokyny v e-mailu
  Pokud budete balíček zasílat Vámi zvoleným dopravcem, doporučujeme balíček pojistit ve výši ceny obsaženého zboží a zadat naše telefónní číslo +420 739 225 627.
 • Jakmile obdržíme vrácené zboží od Vás, neprodleně na naše náklady (týká se pouze výměny za obuv) odesíláme nové zboží k vám vámi zvoleným dopravcem (GLS, Zásilkovna, DPD).

 

 

Adresa pro zasílání zboží:

bosono s.r.o.

Křižíkova 68a

Brno 61200

+420 739 225 627