Vegan barefoot obuv

Obujte si tu nejpohodlnější vegan barefoot obuv. V čem je výjimečná? Poskytuje vašim nohám dostatek prostoru a podporuje přirozený pohyb chodidel. Prsty se v ní mohou hýbat do všech stran. Nebrání jim tak v žádném pohybu. 

#ShowMore#

Výhody vegan barefoot bot

  • Etická výroba: Obuv se šije z velké části v Evropě (Chorvatsko, Portugalsko, ...), některé značky šijí u nás doma, jako například dětská barefoot značka Jonap.
  • Udržitelná stopa: K výrobě se používají obnovitelné materiály jako je len či biobavlna nebo recyklované materiály např. příze z kávy, tkaniny z PET lahví a další.
  • Ekologický pracovní proces: Při produkci bot se klade důraz na minimalizaci ekologické stopy, což zahrnuje šetrné hospodaření s vodou a snížení množství odpadů. 

 

Na jaké značky vegan bosobot se stojí za to podívat? Objevte např. Xero Shoes, Ahinsa, Merrell, Leguano, nebo Freet. Chcete obout i děti do vegan barefoot obuvi? Mrkněte se na Affenzahn, Beda, Koel, či Reima. Pokud si nebudete jistí velikostí, máme pro vás návod Jak vybrat ty správné barefoot boty, nebo nás kontaktujteStránka 1 z 24 - 695 položek celkem
L SCORE barefoot slip on leguano score 1
Novinka
Doprava zdarma
+ další
L-SCORE/38
JARA BORD barefoot sandaly leguano jara bordeaux 1
Novinka
Doprava zdarma
+ další
JARA-BORD/38
Nahoru
Další produkty