Využijte slevu až 20 % na letní barefoot obuv

Lodičky

Rozlučte se s bolavými chodidly. S dámskými barefoot lodičkami zažijete pohodlí po celou dobu nošení. Vyberte si z mnoha barevných variant a předveďte svůj osobitý styl. Pokud si nejste jisté, jakou velikost koupit, obraťte se na náš návod Jak vybrat ty správné boty nebo nás kontaktujte.

#ShowMore#

Proč vybrat barefoot lodičky

Užijte si svatbu, ples, či jinou formální akci bezbolestně. Pořiďte si barefoot lodičky a zajistěte chodidlům pohodlí po celý večer. Běžně dostupné lodičky neposkytují chodidlu takovou volnost jako právě jejich barefoot varianta. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte barefoot lodičky. 

  • Korekce postavení: Tradiční obuv často způsobuje nezdravé postavení nohou a páteře. Barefoot obuv oproti tomu napomáhá správnému postavení nohou, protože neposkytuje umělou podporu chodidlům a disponuje nulovým dropem.
  • Lepší propriocepce: Propriocepce je schopnost nervového systému zaznamenat změny ve svalech a uvnitř těla pohybem a svalovou činností.

Výhody barefoot lodiček

Bosoboty mají spoustu výhod. Za hlavní výhody barefoot lodiček však považujeme:  

  • Pohodlnost a volnost: Barefoot lodičky poskytují větší pohodlí a umožňují volný pohyb. Jsou lehké, pružné a dokáží se přizpůsobit chodidlům.
  • Zlepšení rovnováhy: Díky svému minimalistickému designu lodičky podporují správnou rovnováhu a stabilitu, což je zásadní pro aktivní život plný dobrodružství.

Jak vybrat správné barefoot lodičky?

Nakupování přes internet je občas celkem složité. Barefoot boty musí přesně padnout a neomezovat nohu. Na co myslet, když vybíráte lodičky?

  • Velikost: Vyberte správnou velikost, která zajistí pohodlné nošení a dostatek prostoru pro nohu a prsty. Nezapomeňte změřit jak délku, tak šířku chodidla. Pro více informací se neváhejte podívat se na náš návod Jak změřit velikost nohy.
  • Materiál: Zajistěte, aby lodičky byly vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou pro nohu příjemné a odvětrávají. 
  • Flexibilita a pružnost: Až boty dorazí, zkontrolujte, zda jsou dostatečně flexibilní a pružné, aby vás nikde netlačily. Kdyby vám lodičky neseděly, lze je do 14 dnů zdarma vrátit.

Proč vybrat lodičky na Bosonožce

S naší barefoot lodičkami udete připravené na všechny formální akce a aktivní život plný radosti a pohybu.

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem