V sobotu 3. 6. je prodejna v Brně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Tip Toey Joey

Značka Tip Toey Joey byla založena v roce 2004 australským tatínkem a brazilskou maminkou, kteří toužili vyrobit botičky pro svou malou dcerku Sofii. Botičky, které by byly zdravé, pohodlné a kopírovaly tvar její nožky. A tak se z jednoho otisku malé nožičky vytvořila dřevěná šablona nebo-li kopyto a podle šablony vznikly první botičky. A z jednoho páru dětských botiček se tak postupně stala rodinná firma, založená na stejných základních principech pohodlnosti a ochrany.

Tip Toey Joey vyrábí botičky nejen pro nejmenší, ale rozšířila svůj sortiment i o boty pro batolata a starší děti. Všechny boty jsou navrženy a ručně vyrobeny ve městě Franca v Brazílii.

Inovačním prvkem u některých druhů tenisek Tip Toey Joey je elastické zakončení patní části Stretch&Stay™, které ocení každá maminka při obouvání. U sandálků je to flexibilní a protiskluzová podrážka Flex&Grip™.


Názor Bosonožky:
Boty Tip Toey Joey mají perfektně propracované detaily, jsou precizně ručně vyrobeny. Mají dostatečný prostor pro pohodlí dětské nožky a jsou široké ve špičce, což umožňuje volné roztažení prstů.

Stránka 1 z 3 - 75 položek celkem
CB.RAP1 3938 barefoot tenisky tip toey joey ramp mineral green white zelene 1
Novinka
+ další
CB.RAP1-3938/27
CB.RAP1 7546 barefoot tenisky tip toey joey ramp navy white modre 1
Novinka
+ další
CB.RAP1-7546/27
CB.RPL1 4233 barefoot tenisky tip toey joey ramp play white blue tang navy modre 1
Novinka
+ další
CB.RPL1-4233/27
CB.RAP1 299 barefoot tenisky tip toey joey ramp whisky white hnede 1
Novinka
+ další
CB.RAP1-2999/29
Nahoru
Další produkty