Tip Toey Joey

Brazilská značka Tip Toye Joye specializuje svoji výrobu na dětskou obuv. Součástí jejich nabídky jsou i barefoot modely. Značka Tip Toey Joey byla založena v roce 2004 australským tatínkem a brazilskou maminkou, kteří toužili vyrobit botičky pro svou malou dcerku Sofii. Botičky, které by byly zdravé, pohodlné a kopírovaly tvar její nožky. A tak se z jednoho otisku malé nožičky vytvořila dřevěná šablona nebo-li kopyto a podle šablony vznikly první botičky. A z jednoho páru dětských botiček se tak postupně stala rodinná firma, založená na stejných základních principech pohodlnosti a ochrany.

#ShowMore#

Více informací o značce

Tip Toey Joey nabízí různé styly pro kojence, batolata a děti, včetně tenisek, sandálů, kozaček a balerínek. Inovačním prvkem u některých druhů tenisek Tip Toey Joey je elastické zakončení patní části Stretch&Stay™, které ocení každá maminka při obouvání. U sandálků je to flexibilní a protiskluzová podrážka Flex&Grip™. Kromě barefoot bot nabízí značka také doplňky jako ponožky, čepice a tašky. Produkty značky jsou aktuálně dostupné ve více než 20 zemích světa.

Výhody bot dané značky

  • Ruční výroba
  • Široká špička
  • Vysoce kvalitní materiály

Názor Bosonožky

Boty Tip Toey Joey mají perfektně propracované detaily, jsou precizně ručně vyrobené. Mají dostatečný prostor pro pohodlí dětské nožky a jsou široké ve špičce, což umožňuje volné roztažení prstů.

Stránka 1 z 3 - 74 položek celkem
AE.SAN1 2875 barefoot sandaly tip toey joey sandy sand 1
Novinka
+ další
AE.SAN1-2875/22
Nahoru
Další produkty