Tip Toey Joey

Značka Tip Toey Joey byla založena v roce 2004 australským tatínkem a brazilskou maminkou, kteří toužili vyrobit botičky pro svou malou dcerku Sofii. Botičky, které by byly zdravé, pohodlné a kopírovaly tvar její nožky. A tak se z jednoho otisku malé nožičky vytvořila dřevěná šablona nebo-li kopyto a podle šablony vznikly první botičky. A z jednoho páru dětských botiček se tak postupně stala rodinná firma, založená na stejných základních principech pohodlnosti a ochrany.

Tip Toey Joey vyrábí botičky nejen pro nejmenší, ale rozšířila svůj sortiment i o boty pro batolata a starší děti. Všechny boty jsou navrženy a ručně vyrobeny ve městě Franca v Brazílii.

Inovačním prvkem u některých druhů tenisek Tip Toey Joey je elastické zakončení patní části Stretch&Stay™, které ocení každá maminka při obouvání. U sandálků je to flexibilní a protiskluzová podrážka Flex&Grip™.


Názor Bosonožky:
Boty Tip Toey Joey mají perfektně propracované detaily, jsou precizně ručně vyrobeny. Mají dostatečný prostor pro pohodlí dětské nožky a jsou široké ve špičce, což umožňuje volné roztažení prstů.

Stránka 1 z 2 - 53 položek celkem
B.HEA1S 4155 barefoot baleriny tip toey joey hearty 1
+ další
B.HEA1S-4155/21
Nahoru
Další produkty