Společenská obuv

Užijte si svatbu, ples, či jinou formální akci a rozlučte se s bolavými chodidly. S dámskou barefoot společenskou obuví zažijete pohodlí po celou dobu nošení. Vyberte si z mnoha barevných variant a předveďte svůj osobitý styl. 

#ShowMore#

Proč vybrat barefoot společenskou obuv

Pořiďte si barefoot lodičky a zajistěte chodidlům pohodlí po celý večer. Běžně dostupné společenské boty neposkytují chodidlu takovou volnost jako právě jejich barefoot varianta. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte barefoot společenské boty. 

  • Korekce postavení: Tradiční obuv často způsobuje nezdravé postavení nohou a páteře. Barefoot obuv oproti tomu napomáhá správnému postavení nohou, protože neposkytuje umělou podporu chodidlům a disponuje nulovým dropem.
  • Lepší propriocepce: Propriocepce je schopnost nervového systému zaznamenat změny ve svalech a uvnitř těla pohybem a svalovou činností.

Výhody barefoot společenské obuvi

Bosoboty mají spoustu výhod. Za hlavní výhody barefoot společenských bot však považujeme:  

  • Pohodlnost a volnost: Barefoot společenské boty poskytují větší pohodlí a umožňují volný pohyb. Jsou lehké, pružné a dokáží se přizpůsobit chodidlům.
  • Zlepšení rovnováhy: Díky svému minimalistickému designu společenská obuv podporuje správnou rovnováhu a stabilitu, což je zásadní pro aktivní život plný dobrodružství.

Jak vybrat správné barefoot společenské boty?

Nakupování přes internet je občas celkem složité. Barefoot boty musí přesně padnout a neomezovat nohu. Na co myslet, když vybíráte společenské boty?

  • Velikost: Vyberte správnou velikost, která zajistí pohodlné nošení a dostatek prostoru pro nohu a prsty. Nezapomeňte změřit jak délku, tak šířku chodidla. Pro více informací se neváhejte podívat se na náš návod Jak změřit velikost nohy.
  • Materiál: Ujistěte se, že jsou společenské boty vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou pro nohu příjemné. 
  • Flexibilita a pružnost: Až boty dorazí, zkontrolujte, zda jsou dostatečně flexibilní a pružné, aby vás nikde netlačily. Kdyby vám společenské boty neseděly, lze je do 14 dnů zdarma vrátit.

TIP: Pokud si nejste jisté, jakou velikost koupit, obraťte se na náš návod Jak vybrat ty správné boty nebo nás kontaktujte.

Proč vybrat společenské boty na Bosonožce

S našimi společenskými botami budete připraveny na dobrodružství a aktivní život plný radosti a pohybu.

Stránka 1 z 4 - 94 položek celkem
JARA BORD barefoot sandaly leguano jara bordeaux 1
Novinka
Doprava zdarma
+ další
JARA-BORD/38
Nahoru
Další produkty