Pohorky

Barefoot pohorky podpoří každý váš krok v přírodě i ve městě. Dopřejte chodidlům pocit volnosti i během výletů v náročném terénu. Vyzkoušejte pohorky od značek Zaqq, Freet nebo Xero Shoes a poznejte výlety z jiné perspektivy. 

#ShowMore#

Proč vybrat barefoot pohorky

Dopřejte si zcela nová zážitek z vašeho výletu s barefoot pohorkami. Oproti běžným pohorkám disponují barefoot pohorky větším prostorem pro prsty, tenkou a flexibilní podrážkou a anatomickým tvarem obuvi

  • Korekce postavení: Tradiční obuv často způsobuje nezdravé postavení nohou a páteře. Barefoot obuv oproti tomu napomáhá správnému postavení nohou, protože neposkytuje umělou podporu chodidlům a disponuje nulovým dropem.
  • Lepší propriocepce: Propriocepce je schopnost nervového systému zaznamenat změny ve svalech a uvnitř těla pohybem a svalovou činností.

Výhody barefoot pohorek

Bosoboty mají spoustu výhod. Za hlavní výhody barefoot pohorek považujeme:  

  • Pohodlnost a volnost: Barefoot polobotky poskytují větší pohodlí a umožňují volný pohyb. Jsou lehké, pružné a dokáží se přizpůsobit chodidlům.
  • Zlepšení rovnováhy: Díky svému minimalistickému designu polobotky podporují správnou rovnováhu a stabilitu, což je zásadní pro aktivní život plný dobrodružství.

Jak vybrat správné barefoot pohorky?

Nakupování přes internet je občas celkem složité. Barefoot boty musí přesně padnout a neomezovat nohu. Na co myslet, když vybíráte polobotky?

  • Velikost: Vyberte správnou velikost, která zajistí pohodlné nošení a dostatek prostoru pro nohu a prsty. Nezapomeňte změřit jak délku, tak šířku chodidla. Pro více informací se neváhejte podívat se na náš návod Jak změřit velikost nohy.
  • Materiál: Zajistěte, aby polobotky byly vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou pro nohu příjemné a odvětrávají. Materiál polobotek vybírejte podle toho, za  jakým účelem budete boty nosit.
  • Flexibilita a pružnost: Až boty dorazí, zkontrolujte, zda jsou dostatečně flexibilní a pružné, aby vás nikde netlačily. Kdyby vám boty neseděly, lze je do 14 dnů zdarma vrátit.

TIP: S výběrem správné velikosti vám poradí článek Jak vybrat ty správné boty nebo nás kontaktujte.

Proč vybrat pohorky na Bosonožce

S našimi barefoot pohorkami budete připraveni na dobrodružství a aktivní život plný pohybu. Vyberte si ze široké nabídky českých i zahraničních značek.

Stránka 1 z 3 - 79 položek celkem
barefoot topanky be lenka nevada neo all black 34877 size large v 1
Sleva
Doprava zdarma
3 080 Kč
3 850 Kč (–20 %)
+ další
NEVADA-NEO-BLACK/38
50120089 barefoot kotnikove boty be lenka nevada neo chocolate hnede 1
Sleva
Doprava zdarma
3 080 Kč
3 850 Kč (–20 %)
+ další
50120089/38
Nahoru
Další produkty