Keen

Oblíbená značka Keen byla založena v roce 2003 v Americe a svůj úspěch získala primárně díky sandálům se špičkou, která chránila prsty. Popularita obuvi rostla rychle po celém světě. Momentálně firma rozšířila své portfolio a kromě těchto sandálů vyrábí obuv pro celou rodinu nejen k vodě, ale i do zimy, města a na běžné nošení. Boty jsou určeny především pro lehkou až středně těžkou turistiku.

#ShowMore#

Více informací o značce

Historie bot se specifickou gumovou špičkou se začala psát již v roce 1999, kdy zakladatel firmy Martin Keen vynalezl pro surfaře první sandály, které chránily prsty. Od svého založení se značka věnuje udržitelnému podnikání, podpoře ekologických projektů a  pomoci oblastem, která postihla ekologická  či přírodní katastrofa. Zároveň značka zavedla i výkup bot. 

Výhody bot dané značky

  • Gumová podešev s vyšší trakcí
  • Rychlozavazování
  • Rychleschnoucí použité materiály

Názor Bosonožky

Na Bosonožce vám nabídneme minimalistickou kolekci Keen CNX. Technologie KEEN.CNX patří k nízkoprofilovým botám s minimálním sklonem mezi patou a špičkou, který zachovává maximálně přirozený pohyb chodidel. Ani s nízkým dropem nepřichází nohy o dostatečnou ochranu. Modely s KEEN.CNX se pyšní efektivním a hezkým designem s kvalitní podešví a mezipodešví z tlumící pěny.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem