Angles Fashion

5770

 

Česká značka Angles Fashion zahájila svou výrobu v tradičním obuvnickém městě Zlín. Samotný název značky Angles znamená úhly, neboť obuv značky respektuje opravdové reálné úhly vašich chodidel. Cílem značky je vyrábět poctivý produkt z kvalitních materiálů, který by byl zároveň moderní a zdraví prospěšný. 

#ShowMore#

Příběh značky Angles

Ačkoliv jeden ze spoluzakladatelů měl s výrobou bot zkušenosti díky své rodině, značka se rozhodla oslovit místní Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně, která je následně nasměrovala správným směrem. Aby obuv padla téměř každému rozhodla se značka měřit reálné rozměry chodidel a to například na hudebních festivalech či veřejných akcí. Celkově se podařilo změřit 1056 nohou, díky kterým mohla vzniknout unikátní kopyta a následně první páry bot značky Angles. V současné době je výroba bot přesunuta do Portugalska – země, ke které ševcovina také neodmyslitelně patří. Všechny nabízené modely značky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů pocházejících z EU. Jedná se o výjimečně lehkou obuv bez podpatků, klenutých vložek a tlustých podrážek, která poskytuje chodidlům dostatek prostoru a nijak je neomezuje v pohybu. 

Výhody bot značky Angles

  • Český původ obuvi 
  • Nadčasový minimalistický design
  • Kvalitní materiály

Názor Bosonožky

Kvalitní kožené modely od české značky vždy velmi oceňujeme. Takové jsou totiž i boty od značky Angles. Modely jsou velmi minimalistické a jednoduché, bez zbytečných rušivých prvků, takže se hodí k jakémukoliv outfitu.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
A NYX COGNAC barefoot kozacky angles nyx cognac hnede 1
Sleva
Doprava zdarma
2 634 Kč
4 090 Kč (–35 %)
+ další
A-NYX-COGNAC/42
A PYTH COFF TP polobotky angles fashion pythagoras ev coffee tp 1
Sleva
Doprava zdarma
+ další
A-PYTH-COFF-TP/42
kotnikova barefoot obuv angles thales ev black 2
Sleva
Doprava zdarma
+ další
A-THA-EV-BLACK/42-