Co je kompromis?

Kompromisní boty jsou takové boty, které nesplňují úplně všechny znaky barefoot. Může se tedy jednat o zpevněný opatek, tlustší a tedy i méně flexibilní podrážku nebo třeba jemný rozdíl mezi patou a prsty. Jediné co se nemění, je prostor pro prsty. Ten je z hlediska zdravého obouvání velmi důležitý a proto ho má každá bota na Bosonožce.

 

Proč je někdy lepší kompromis?

Ne všem barefoot boty vyhovují a od toho jsou tady kompromisní boty. Vzhledem k tomu že barefoot boty mají opravdu tenkou podrážku, může být někdy obtížné v nich chodit po tvrdém povrchu jako silnice nebo kostky. Kompromisní boty mají tlustší podrážku, a tak v nich chození po tvrdém povrchu bude možná příjemnější. Některé děti zase potřebují od bot větší podporu, a tak budou boty se zpevněným opatkem vhodnější.

Prohlédněte si široký výběr kompromisních bot, které máme právě skladem na Bosonožce od značek jako Froddo, Camper, Livie and Luca a další.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení