Nevyhovující botky můžete vrátit zdarma přes Zásilkovnu, případně za poplatek 79 Kč balíček vyzvedneme službou GLS!

Co je kompromis?

Kompromisní boty jsou takové boty, které nesplňují úplně všechny znaky barefoot. Může se tedy jednat o zpevněný opatek, tlustší a tedy i méně flexibilní podrážku nebo třeba jemný rozdíl mezi patou a prsty. Jediné co se nemění, je prostor pro prsty. Ten je z hlediska zdravého obouvání velmi důležitý a proto ho má každá bota na Bosonožce.

 

Proč je někdy lepší kompromis?

Ne všem barefoot boty vyhovují a od toho jsou tady kompromisní boty. Vzhledem k tomu že barefoot boty mají opravdu tenkou podrážku, může být někdy obtížné v nich chodit po tvrdém povrchu jako silnice nebo kostky. Kompromisní boty mají tlustší podrážku, a tak v nich chození po tvrdém povrchu bude možná příjemnější. Některé děti zase potřebují od bot větší podporu, a tak budou boty se zpevněným opatkem vhodnější.

Prohlédněte si široký výběr kompromisních bot, které máme právě skladem na Bosonožce od značek jako Froddo, Camper, Livie and Luca a další.

Tento web používá soubory cookie: podmínky ochrany osobních údajů. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.