Velký letní výprodej je tady! Využijte slevy až - 40 %.

Podmínky soutěže „o dva páry bot od značky Slipstop“

VÝHRA

Dva páry bot od značky Slipstop z e-shopu Bosonozka.cz pro dva účastníky soutěže. Každý výherce soutěže si bude moci vybrat jeden pár bot od značky Slipstop z této kategorie: https://www.bosonozka.cz/slipstop/

 

PRŮBĚH SOUTĚŽE

Soutěž probíhá od 9. 7. 2024 do půlnoci 16. 7. 2024 na stránce https://www.facebook.com/bosonozka.

Účastník soutěže reaguje na soutěžní příspěvek, který je zveřejněn na stránkách https://www.facebook.com/bosonozka. Účastník reaguje vytvořením komentáře k danému příspěvku. Pro zařazení do slosování o výhru na facebooku musí účastník napsat komentář, kterým splní zadání zveřejněné v příspěvku. Dále musí být fanouškem facebookového účtu Bosonožka cz. 

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Organizátorem soutěže je e-shop bosonozka.cz, jež je provozován společností bosono s.r.o., se sídlem Kotlanova 3a, Brno 62800, IČO: 07752521.
  2. Cena v podobě dvou párů bot značky Slipstop z e-shopu Bosonozka.cz je určena pro dva výherce soutěže. Každý výherce soutěže si bude moci vybrat jeden pár bot od značky Slipstop z této kategorie: https://www.bosonozka.cz/slipstop/
  3. Vítězi soutěže se stanou účastníci, kteří splní zadání a budou fanoušky facebookového účtu Bosonozka_cz. 
  4. Oznámení vítěze proběhne na facebookovém účtu Bosonožka, a to formou připnutého komentáře v soutěžním příspěvku. Vyhlášení proběhne dne 17. července 2024.
  5. Vložením komentáře k soutěžnímu příspěvku účastníci potvrzují, že se seznámili s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazují se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
  6. Výherci budou po skončení soutěže kontaktováni formou zprávy nebo komentářem na facebookovém účtu organizátora. O svou výhru se můžou přihlásit nejpozději do 31. 7.  2024 na adrese FB profilu bosonozka_cz. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
  7. Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno.
  8. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu organizátora.
  9. Vložením komenáře do soutěže přes FB stránku účastník soutěže potvrzuje, že je seznámen s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímá. Podmínky jsou k dispozici zde: Podmínky ochrany osobních údajů.
  10. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojena s Facebookem či Instagramem. Stránky bosonozka.cz, facebook.com/bosonozka/ a instagram.com/bosonozka_cz/ slouží pouze k propagaci této soutěže.