Do 27.4. DOPRAVA ZDARMA na nákup nad 300 Kč.

Dlouhodobá brigáda/částečný úvazek: - SKLADNÍK MANIPULANT/PICKER

Pojďte pracovat do Bosonožky!  Na dlouhodobou spolupráci hledáme pracovníka na pozici SKLADNÍK MANIPULANT/PICKER v našem eshopu s obuví. Směny naplánujeme dle vašich možností, můžete docházet jen některé dny v týdnu nebo jen na pár hodin. Vše je o domluvě. Skvělou zkušenost máme s vysokoškolskými studenty nebo maminkami, které si nemohou kvůli péči o dítě dovolit celý úvazek.

Provozní doba skladu je 7h až 16h, žádné večerní směny ani víkendy.
Místo pracoviště: Brno ulice Křižíkova, Královo pole

Náplň práce:

  • manuální práce ve skladu, manipulace se čtečkou čárových kódů, manipulace s lehkou skladovací technikou (paletový vozík)
  • příjem, vybalování, pickování a expedice
  • kontrola kvality příchozího zboží
  • udržování pořádku na pracovišti

Co požadujeme:

  • zodpovědný přístup k práci
  • fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • pečlivost, svědomitost, pracovitost
  • loajalita, bezkonfliktnost

Nabízíme:

  • mzda 130 až 150 Kč
  • dlouhodobou spolupráci
  • práce formou DPP, časem možný částečný nebo celý úvazek
  • nástup možný ihned
  • práci v dynamickém prostředí rychle se rozvíjející firmy
  • zaměstnanecké slevy
  • místo pracoviště: Brno ulice Křižíkova, Královo pole

V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na email zuzana@bosono.cz, do předmětu emailu uveďte pozici, na kterou se hlásíte.