Brigádník - SKLADNÍK MANIPULANT/PICKER

Na trhu s dětskou barefoot obuví fungujeme již čtvrtým rokem. Jsme menší kolektiv nadšenců do obouvání dětí a teď už i dospělých. Neustále se rozvíjíme a měníme podobu k lepšímu. Umíme ocenit vaše nápady, proaktivní přístup a pracovní nasazení. Pojďte se spolu s námi posunout o další krok kupředu.

Hledáme spolehlivého brigádníka/brigádnici na pozici SKLADNÍK MANIPULANT/PICKER v našem eshopu s obuví. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, která může přejít na HPP.

Náplň práce:

  • Manuální práce ve skladu
  • Příjem, vybalování, pickování a expedice
  • Kontrola kvality příchozího zboží
  • Kontrola stavu zásob
  • Úklid a zachování pořádku na pracovišti

Co požadujeme:

  • Zodpovědný přístup k práci
  • Ochota manuálně pracovat (manipulace se zbožím, úklid)
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost, svědomitost, pracovitost
  • Loajalita, bezkonfliktnost
  • Dobrá fyzická kondice
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Práce formou DPP, postupně možnost změnit na částečný úvazek, případně na HPP.
  • Práci v mladém, přátelském kolektivu
  • Možnost kariérního růstu
  • Práci v dynamickém prostředí rychle se rozvíjející firmy
  • Zaměstnanecké slevy
  • Místo pracoviště: Brno ulice Kotlanova

V případě zájmu zašlete životopis na email zuzana@bosono.cz nebo volejte na č. 732560109.

www.bosonozka.cz