Využijte slevu až 20 % na letní barefoot obuv

Obchodní podmínky pro akci „Dárek zdarma k nákupu nad 800 Kč - Legami gumovací pero“

 1. Účelem těchto obchodních podmínek (dále jen „Obchodní podmínky“) je upravit podmínky nákupu v internetovém obchodě www.bosonozka.cz a kamenné prodejně v Brně na ulici Kotlanova 3a. (dále jen „Obchod“) během platnosti akce „Dárek zdarma k nákupu nad 800 Kč – Legami gumovací pero“.
 2. Akce platí od 3. 6. 2024 do 9. 6. 2024 nebo do rozdání zásob.
 3. Akce je platná pouze pro nákupy provedené na e-shopu bosonožka.cz a v kamenné prodejně v Brně, ulici Kotlanova 2508/3a.
 4. Pro získání dárku je nutné uskutečnit nákup v minimální hodnotě 800 Kč (bez započítání poštovného).
 5. Jako dárek zákazník získá Legami gumovací pero v hodnotě 55 Kč.
 6. Dárek nelze vyměnit za jiný model nebo barvu.
 7. Pravidla vrácení a výměny zakoupeného zboží v akci „Dárek zdarma k nákupu nad 800 Kč – Legami gumovací pero“ se řídí všeobecnými obchodními podmínkami Obchodu, které jsou dostupné na webové stránce Obchodu.
 8. V případě, že zákazník vrátí zakoupené zboží a celková hodnota jeho objednávky klesne pod 800 Kč (bez započítání poštovného), je zákazník povinen vrátit i dárek. Dárek musí být ve stejném stavu, v jakém byl přijat – nepoužitý a v původním obalu.
 9. Pokud si zákazník přeje ponechat získaný dárek po vrácení zakoupeného zboží a po snížení minimální hodnoty objednávky pro získání zboží pod 800 Kč (bez započítání poštovného), bude muset uhradit částku 55 Kč za Legami gumovací pero. V případě, že zákazník nepošle dárek zpět s vráceným zbožím, bude hodnota dárku 55 Kč stržena z částky za vrácené zboží.
 10. Při platbě za nákup zboží během akce „Dárek zdarma k nákupu nad 800 Kč - Legami gumovací pero“ není možné využít dárkové poukazy. 
 11. Zákazník má právo odmítnout dárek. Odmítnutí dárku je nutné uvést v poznámce při objednávce.
 12.  Akce se vztahuje i na zlevněné zboží.
 13. Organizátorem akce je společnost bosono s.r.o., IČO: 07752521, Kotlanova 3a, Brno 60200. 
 14. Tato akce není v žádném přímém vztahu a není sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojená s platformami Facebook či Instagram.
 15. Použití osobních údajů se řídí politikou ochrany osobních údajů bosono s.r.o
 16. Obchod bosonozka.cz si vyhrazuje právo akci bez upozornění změnit nebo zrušit.
 17. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 3. 6. 2024.
 18.  Pro bližší informace ohledně akce nás kontaktujte na info@bosonozka.cz