Využijte slevu až 20 % na letní barefoot obuv

Recenze dámských bot Koel4kids Mica Vegan Tex

Tentokrát jsme recenzi našich bot svěřili do rukou těch nejpovolanějších. A to vás, našich zákazníků. Nechali jsme paní Petru vyzkoušet na Bosonožce velmi oblíbený zimní model Koel4kids Mica Vegan Tex. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jestli je tento model to pravé ořechové i pro vás.

Barefoot boty Koel Mica Tex Vegan modré

Koel4Kids Mica Vegan Tex jsou zateplené barefoot kotníkové boty ve vegan provedení. Podšívka je tvořena jemným syntetickým kožíškem, který zajišťuje teplotní komfort i v během chladných dní. Vyzkoušeno a pořádně otestováno na sněhu, jak vidíte na fotkách. Nedílnou součástí každého páru je vyjímatelná stélka se zateplením. Podešev z přírodní gumy je tenká 4 mm a zaručuje vysokou otěruvzdornost a flexibilitu. Paní Petře se boty zdály velmi flexibilní a líbilo se jí, že v nich opravdu cítila povrch pod nohami.

Barefoot boty Koel Mica Tex Vegan červené (3)Barefoot boty Koel Mica Tex Vegan červené (1)

Naše recenzentka má spíše širší chodidla a normální nárt. Dle jejích slov takovým chodidlům obuv skvěle padne. Mezi hlavní důvody proč tomu tak je, patří inovovaný tvar špičky, který vyhovuje jak nohám s dominantními palci, tak s prsty do vějířku. Boty sedí chodidlům do tvaru ploutvičky a nohám s normálním až vyšším nártem. Podtrženo sečteno slovy paní Petry: „skvělá bota“.  

Barefoot boty Koel Mica Tex Vegan červené (2)

Vyberte si z mnoha barevných variant tu vaši. Teď navíc můžete obuv pořídit s výraznou 30% slevou v zimním výprodeji a udělat radost nejen sobě ale i vaší peněžence.