Velký letní výprodej je tady! Využijte slevy až - 40 %.

Jakou výbavu pořídit školákovi?

Začátek nového školního roku se blíží a s ním i často kladená otázka: „Jakou výbavu pořídit školákovi?“. My v Bosonožce už jsme na školní rok připraveni, proto u nás můžete pořídit celou školní výbavu. 

Vyberte si ze široké nabídky ergonomických batohů Beckmann, zvířátkových batohů Affenzahn i vybavení na svačiny termoláhve, plastové svačinové boxy či nerezové krabičky na svačiny.

BLOG  Back to school (3)

Jak vybrat správný školní batoh?

Ergonomický školní batoh je důležitý pro každé dítě. Jeho výběr ovšem nemusí být vždy jednoduchý. Zdraví a pohodlí jsou klíčové. Jak tedy vybrat ten správný batoh?

Zdravý batoh by měl mít především tyto aspekty:

  • hrudní popruhy,
  • zádové odvětrávání,
  • nízkou váhu,
  • odrazové prvky, 
  • polstrovaná ramena a záda,
  • správnou ergonomii k výšce dítěte,
  • dobré rozložení celé váhy batohu i s pomůckami.

Abyste měli výběr co nejjednodušší, vybrali jsme vám na náš e-shop dvě kvalitní značky batohů pro studenty a školáky Beckmann a Affenzahn –⁠ ani s jedním z nich neuděláte chybu.

Batohy pro studenty vhodné pro 1. a 2. stupeň školy

Zdravé batohy Beckmann jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky, což garantuje maximální pohodlí a podporu správného držení těla. Reflexní prvky na batohu zvyšují bezpečnost dětí na cestách do školy a zpět, vnitřní odolná kapsa pro svačinu pak pomáhá udržet jídlo v bezpečí. 

BLOG _ Back to school

Batůžky do školky 

Německé batůžky Affenzahn mají hravý design a jsou ideální do školky nebo na výlety. Polstrovaná záda a hrudní popruh poskytují podporu pro správné držení těla. Nejen na podzim oceníte reflexní prvky. Větší batůžky Affenzahn mají kapsičky na dětské poklady. Příjemnou informací je i to, že jsou z 50 % vyrobeny z recyklovaných PET lahví. 

Ve výbavě do školky nesmí chybět dobře padnoucí barefoot přezůvky a celoroční boty s membránou, které jsou ve stejném designu jako batohy se zvířátky.

BLOG _ Back to school (2)

Kompletní školní výbava

Do školní výbavy patří také vaky na boty na tělocvik, penály, pera a určitě se bude hodit i dětská peněženka na kapesné. 

Nesmíme zapomenout na barefoot boty do tělocvičny, ty by měly mít bílou, neklouzavou podrážku. I dětské boty na cvičení by měly dětem dávat volnost ve všech směrech. Skvělou volbou jsou proto flexibilní barefoot cvičky s prostorem pro prsty.

Když dětem vyhládne, s radostí si otevřou svačinový termobox. Chytrou volbou jsou boxy od značky Affenzahn. Jedná se o dvojici svačinových boxů, vyrobených z BPA-free materiálu, kde stěny z nerezové oceli udrží svačinu v ideální teplotě. Bezpečnost zaručuje potravinářský silikon a údržbu usnadňuje možnost mytí v myčce na nádobí. Pokud máte doma jedlíka, nebo potřebujete krabici na svačinu na celý den, mrkněte na značku Packit

Maminkám jistě udělají radost nerezové lahve Klean Kanteen v různých objemech, které se snadno udržují díky širokým hrdlům a nezávadným a odolným materiálům. Pro školáky na prvním stupni stačí lahve o objemu 355 ml či 532 ml a pro studenta na druhém stupni můžete sáhnout už po větších velikostech.

BLOG  Back to school (2)