Velký letní výprodej je tady! Využijte slevy až - 40 %.

Tipy na oblíbené barefoot a kompromisní gumáky

Připravte se na deštivý podzim a zajistěte nohy v suchu vám i vašim nejmenším během vodních radovánek s našimi barefoot holínkami.

gumáky1

Dětské barefoot a kompromisní gumáky

Věnujte pozornost kompromisním gumákům Demar - Mammut S s vyjímatelnou zateplovací vložkou, které nabízíme v několika barevných variantách. Gumáky jsou výjimečné svým extrémně lehkým zpracováním a díky mikroskopickým bublinám ve své struktuře jsou výborným izolantem. Z toho důvodu je lze bez problémů využít i v extrémně mrazivých teplotách. Pokud se však rozhodnete zateplovací vložku vyjmout, lze obuv využít celoročně jako klasické gumáky. Reflexní prvek a protiskluzová podrážka slouží k zajištění vyšší bezpečnosti při každém kroku vašich dětí.

 

Pokud hledáte typické dívčí holínky, mrkněte na Koel - Flowers, které zaručeně okouzlí každou slečnu. Na jejich vývoji máme významný podíl, proto víme, že vám doporučujeme kvalitní obuv se všemi podstatnými barefoot parametry. Anatomicky tvarovaná špička obuvi, měkký opatek a vyjímatelné stélky jsou samozřejmostí. Jedná se o ideální gumáky pro normálně široká chodidla.

gumáky (2)

 

Za zmínku stojí také kvalitní ručně vyráběné kompromisní holínky s mírným podpatkem od nizozemské značky Bergstein z jemné přírodní gumy, která zajišťuje jejich extrémní lehkost, měkkost a poddajnost. Právě díky těmto vlastnostem jsou vhodné i pro ty nejmenší.

 

Našim posledním tipem na dětské barefoot holínky jsou gumáky od skandinávské značky Bundgaard, která figuruje na trhu obuvi už více než 100 let. Součástí nabízených bot je anatomicky tvarovaná špička, která umožňuje pohodlné nošení obuvi i pro děti s dominantními palci. Nejvíce vyhovují normálním a širokým chodidlům. 

gumáky (3)

 

Jestliže stále váháte nad tím jaké vybrat, inspirujte se naším dřívějším článkem Srovnání barefoot a kompromisních gumáků pro děti. 

Barefoot gumáky pro dospělé

Dámské gumáky Xero shoes - Gracie můžete bez problému vzít do přírody či na výlet po městě. Pružná textilní guma na vnější i vnitřní straně obuvi usnadní každé obouvání. Samozřejmostí je také nulový drop a odolná a pružná podrážka FeelTrue®  z protiskluzové gumy s obousměrným vzorkem, která podpoří každý váš krok.  

gumáky