Objevte fascinující svět barefoot obuvi KOEL

Konec roku 2006 znamenal začátek nové éry v oblasti dětské obuvi. Dvě kreativní ženy v Nizozemsku se odvážily posunout myšlenku stylových a zdravých bot pro děti dál, než kdokoliv před nimi. Jejich cílem bylo vytvořit obuv, která harmonicky propojují kvalitu a eleganci a zároveň naplno respektuje jedinečnou anatomii dětské nohy. Ačkoliv se design prvních párů obuvi KOEL lišil od dnešního vzhledu, jeho základní filosofie a snaha o poskytnutí co největšího pohodlí při nošení zůstala nezměněna.

Objevte fascinující svět barefoot obuvi KOEL

Cesta kvality – Z Nizozemska až do Portugalska 

V roce 2016 došlo k významné změně, která urychlila expanzi společnosti KOEL. S přesunutím výroby do Portugalska, a  jeho bohatou historií obuvnického řemesla, se otevřela nová kapitola jejího vývoje. Riziko, které se v tomto rozhodnutí skrývalo, se rychle ukázalo jako velkou výhodou na cestě k uznání a slávě. Díky spolupráci s talentovanými portugalskými řemeslníky přeměnila značka KOEL své ambice v realitu a stala se tak mezinárodně uznávanou společností. Vytvořila perfektní symbiózu umění a dovednosti v obuvnictví, která odpovídala její vysoké náročnosti na kvalitu a design. Navíc právě v tomto prostředí začala experimentovat se svým ikonickým modelem barefoot, jenž se dnes po právu řadí mezi základní kameny její aktuální kolekce. 

Objevte bestsellery od Koel

 

 

Na jakou nohu sednou? 

KOEL je značka, která zajišťuje dokonalý komfort pro všechny typy chodidel. Pokud hledáte boty pro širší chodidlo, modely označené „W“ jsou právě pro vás. Ty jsou speciálně navrženy tak, abyste dosáhli maximálního pohodlí.

Výběr bot však záleží na více faktorech. Například v dětské kolekci je použita podrážka Korkid, která je ideální pro malé, úzké nožky. Pokud máte nohy s dominantním palcem, sáhněte po botách s podrážkou Bernardo, budou pro vás jistě tou správnou volbou.Tento typ je navržen tak, aby byl komfortní i pro nohy, které jsou do tvaru vějířku. Pro milovníky outdoorových aktivit jsou k dispozici boty s podrážkou Santi, která nabídne pohodlí i nohám s výraznými prsty. 

Pokud stále nevíte, jaký typ chodidla máte, podívejte se na náš článek Typy chodidel. Získáte tak ucelený přehled, který vám pomůže při výběru těch nejlepších bot.

Proč je máme v Bosonožce rádi? 

Nikoho nepřekvapí, že KOEL je v našem e-shopu jednou z nejpopulárnějších a nejlépe zastoupených značek. Díky široké škále barefoot obuvi pro muže, ženy a děti si zákazníci mohou vybrat z nepřeberného množství možností, které tato značka nabízí. Jedním z klíčových aspektů, které KOEL odlišuje od ostatních značek, je použití vysoce kvalitních materiálů. Ať už se jedná o využití přírodních materiálů, jako je pravá kůže či merino vlna, které zaručují maximální pohodlí při nošení. Kromě toho do výroby obuvi zařazují také inovativní materiály a technologie, včetně funkčních materiálů a membrán TEX, jež zvyšují funkčnost a výdrž obuvi.

Boty KOEL jsou synonymem pro komfort, kvalitu a stylový design. My věříme, že toto jsou hodnoty, které naši zákazníci ocení a hledají.

 

Objevte fascinující svět barefoot obuvi KOEL (2)


Dospělí i děti si je zamilují